Olejový kondicionér Specialone, 4 Elements Oil - Objem: 50 ml

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks

Profesionální přírodní olejový kondicionér „ 4 Elements oil „ je osvěžující a regenerační směs přírodních olejů určených pro posílení, super hydrataci a obnovení suchého a silně poškozeného, lámavého vlasového vlákna psí srsti. Je luxusní pro snadné rozčesávání plstnaté a zacuchané psí srsti před vlastním koupáním nebo během koupání společně se šamponem a při vysoušení. Při pravidelném používání snižuje riziko vzniku nových plstí. Svými účinky dodává psí srsti mimořádný lesk a sametový nádech. Může být aplikován také během vysoušení v konečné fázi úpravy psí srsti. To má za následek ochranu vlasu před vysušením, lámavostí a zároveň chrání srst před negativními účinky slunečního UV záření. Tento přírodní olejový kondicionér vyhlazuje povrch vlasového vlákna psí srsti, dodává sílu, pevnost, pružnost, objem a maximální lesk.
Doporučuje se pro všechna plemena psů a koček. Nepoužívejte při úpravě psí srsti těsně před přípravou na výstavu. Více

SLOŽENÍ

Přírodní regenerační olejový kondicionér pro psy „ 4 Elements oil „  je obohacen o arganový olej, lněný olej, olej z vlašských ořechů, olej z divoké sóji. Významný pro výživu, revitalizaci a super hydrataci psí srsti.

POUŽITÍ

Přírodní osvěžující a regenerační směs olejů pro psí srst „ 4 Elements oil „ můžete použít v různých situacích následovně:

1. Plstnatá a zacuchaná srst

  • Naneste malé množství olejového kondicionéru 4 Elements oil přímo na plstnatá a zacuchaná místa (na suchou nebo mokrou psí srst).

  • prsty vmasírujte do psí srsti.

  • nechte působit 5 minut a rozčesejte pomocí kartáče. Potom pokračujte v koupání a další úpravě psa. Rozčesání zacuchané srsti bude velmi snadné bez poškození vlasových vláken. Viz naše informační album.

2. Ochrana před slunečním zářením a vysušením

  • naneste rukou nebo ideálně rozprašovačem na mokrou psí srst po koupeli

  • vmasírujte do srsti

  • psí srst neoplachujte a vyfoukejte nejprve teplým a potom studeným vzduchem vysoušeče

Za účelem dosažení vynikajícího výsledku obnovy poškozeného vlasu a super hydratace pokožky a srsti doporučujeme

  • 10-50 kapek olejového kondicionéru 4 Elements oil (v závislosti na velikosti psa) s 1 lžící hydratačního krému a balzámu „Hydrating cream„. 

  • Smíchejte se 2 litry velmi teplé vody a hotovou směs zapracujte do celé psí srsti a až na pokožku psa.

  • Nechte působit alespoň 5 minut. Můžete použít i jako zábal. Potom dobře vymyjte, vysušte ručníkem psí srst a vyfoukejte vysoušečem.

Tato aplikace může být použita při první FÁZI koupání společně s maskou Bio Energy Plus nebo třetí FÁZI při konečné úpravě s hydratačním krémem  „Hydrating cream „, ale nepoužívejte tuto kombinaci s olejovým kondicionérem těsně před výstavou.