Šampon pro psy Specialone, 4Poodle Pro - Objem: 5000 ml

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks

4Poodle Pro, poskytuje nejlepší možný objem s nejlepší texturou, jakou kdy získáte, dodává srsti nový outfit, poskytuje nesrovnatelnou kvalitu fénování, šetří čas při fénování.

4Poodle Pro je specifický šampon navržený ke zlepšení srsti poskytnutím technické inovace, která na kosmetickém trhu dosud nebyla vidět .

Dodá objem i těm s nejjemnější texturou, podporuje péči: díky výjimečné pružnosti vlasů ihned po použití pak intenzivnímu keratinovému efektu, který dlouho vydrží.

Po umytí, díky proteinům kašmíru, srst snadno se kartáčuje a velmi rychle schne. 4Poodle Pro, účinný při vytváření nové definice srsti, je ideálním produktem pro přípravu srsti pudla na střihy nůžkami nebo soutěže krásy a je vhodný i pro jiná objemná plemena, jako je bišonek a bobtail. Více

SLOŽENÍ

Šampon 4 Poodle Pro, specifický pro kudrnatou srst pudlů, má složení obohacené o proteiny Ceramide 2 a Cashmere .

Molekuly ceramidu 2 obnovují vlasy zevnitř a zanechávají je hydratované, lesklé a snadno se rozčesávají, zatímco kašmírové proteiny dodávají vlasům hustotu a pružnost.

Různé povrchově aktivní látky získané z kokosového oleje , které dodávají pokožce hebkost a kondicionují vlasy.

Urea nebo karbamid jako velmi profesionální základní aktivní složka: podporuje hydrataci horních vrstev epidermis, pomáhá odstraňovat šupiny a odumřelé buňky, podporuje obnovu korneocytů, činí pokožku  jemnou a pružnou, má čistící účinek : omezuje vývoj bakterií na kůži.

Obsahuje UV-A filtr : pomáhá filtrovat určité UV paprsky a chrání pokožku nebo vlasy před škodlivými účinky těchto paprsků. 

Citronové aktivní složky : stabilizují pH. 

Rostlinný glycerin se používá pro svou silnou hydratační, okluzivní (chrání pokožku před napadením) a zvláčňující (vyhlazuje pokožku a vlasy) sílu. 

Leucidal je konzervant 100% přírodního původu, získaný fermentací ředkve. Obsahuje peptidy s antibakteriálními, protilupovými a antimikrobiálními vlastnostmi. 

Provitamin B5 je velmi účinný při složení jak vlasové péče pro svůj posilující a zkrášlující účinek, tak péče o pleť pro své regenerační a zklidňující vlastnosti.

Deriváty mastných kyselin obsažené v oleji z vlašských ořechů : revitalizují pokožku a vlasy tím, že dodávají jemnost a lesk

POUŽITÍ

Pro jeho použití vám doporučujeme nanést na srst psa 4 Poodle Pro šampon, čistý nebo zředěný 1 až 10 vodou.


Jemně masírujte, opláchněte a opakujte. 4 Poodle Pro lze kombinovat s výkonným protokolem pro rekonstrukci minerálů Bombastic.

Pro ještě efektivnější výsledek doporučujeme před použitím 4 Poodle Pro ošetřit srst předkoupelovou maskou Bio Energy.

Po umytí šamponem zakončete kúru Hydratačním krémem zředěným 1:50 + lžící Bombasticu.

V návaznosti na šampon 4 poodle pro je zde závěrečný sprej, který dokončí vaši péči s neuvěřitelným nádechem: Absolute 4poodle.

VÍCE :
Pokud používáte pouze 4poodle a absolute 4poodle, budete hledat maximální objem .Pozor na návrat uzlů, pokud chcete zabránit zauzlování vlasů po pár dnech, nezapomeňte použít intenzivní vlasový kondicionér typu Hydrating nebo Bombastic.