Šampon pro psy Specialone, Aquarosa Pro - Objem: 5000 ml

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks

AQUAROSA PRO je profesionální šampon Special One určený pro srst, která silně potřebuje výživu.

Stručně řečeno, Aquarosa Pro je šampon, který poskytne nejlepší verzi srsti vašeho mazlíčka bez ohledu na jeho plemeno: Nejintenzivnější možnou hydrataci a výživu s integrovaným kondicionérem.
Jemná koupel pro psy a kočky všech věkových kategorií, hloubkově čistí a dezinfikuje, dodává lesk všem vlasům, vyhněte se návratu uzlů, intenzivní a okamžitá výživa od prvního šamponu, zvyšuje přirozenou obranyschopnost k ochraně keratinové struktury, lepší lesk a příjemnější pocit z vlasů, usnadňuje rozčesávání a kartáčování, léčí problémy s mastnou pletí tím, že zachovává hydrolipický film bez napadení, umožňuje časté koupání bez rizika pro kůži a srst, pomáhá poskytnout nejlepší verzi srsti bez ohledu na plemeno: psi s objemem si zachovají svůj přirozený objem, zatímco srst s hedvábným povlakem zůstane taková a bude krásnější než kdy předtím! Více

SLOŽENÍ

Ultra koncentrované složení Aquarosa Pro , bohaté na vitamíny a hydratační aktivní složky, pomůže dohnat i tu nejvíce dehydratovanou srst. Jeho působení je také zvláště intenzivní na suchou a citlivou pokožku. Přírodní vitamíny a aminokyseliny obsažené v Aquarosa Pro mu dodávají obzvláště jemný účinek a zdroj lesku.
Oceníte jeho přírodní složení:
Extrakty z divoké růže/eglantinky a slézu (bohaté na antioxidanty, protizánětlivé látky, provitamín A a nenasycené mastné kyseliny)
Flavonoidy a vitamíny C (stimulují syntézu kolagenu a bojují proti stárnutí buněk)
Chlorella ( hydratuje a zároveň detoxikuje)
Mořská  voda (vysoce čistící)
Šamponování bez SLS
I při velmi častém používání zůstávají produkty jemné a ohleduplné k pokožce a vlasům.
POUŽITÍ
Tento šampon by se měl používat čistý nebo zředěný 1/20 = 50 ml šamponu na 1 l vody (= 3 polévkové lžíce na litr = 2 pumpičky pumpičky Special One)

Začněte koupel přímo s naředěným Aquarosa pro, na předtím mokré vlasy. Opláchněte. Udělejte si druhý šampon, který také opláchněte.
Na závěr koupele zakončíte jedním z obvyklých kondicionérů: Hydratační krém, Bombastic nebo Aqua Dolce podle potřeby.