Šampon pro psy Specialone, Keratine Pro - Objem: 5000 ml

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks

Výživný keratinový šampon pro psy  KERATINE PRO  je inovativní šampon, který je speciálně navržen pro obnovení struktury vlasu. Obsahuje unikátní formuli s obsahem keratinu, který zajišťuje dostatečnou výživu vlasu v psí srsti od kořínků až ke konečkům, posiluje jeho strukturu a dodává srsti přirozenou hebkost a kompaktnost. Tento výživný šampon pro psy s obsahem keratinu,  přírodních látek a minerálů z moře stimuluje tvorbu vlastních přirozených olejů důležitých pro správnou strukturu keratinového vlasového vlákna, zpevňuje vlas a dodává potřebnou hrubost psí srsti. Srst je silnější, pevnější, získává na objemu a přirozeném lesku, snižuje třepení vlasu.
Přírodní výživný keratinový šampon je vhodný pro krátkou i dlouhou psí srst. Díky jeho jedinečným vlastnostem získává srst na objemu v místech, kde je požadován. Příznivě ovlivňuje modelování srsti pro její přirozený vzhled.
Tento šampon pro psy je obzvláště vhodný na úpravu srsti před výstavou nebo stříháním pro všechna plemena psů s keratinovou strukturou vlasu, kde je požadována hrubá srst. (Jezevčík, Výmarský ohař, Dobrman, Samojed, Špic, Briard, Černý teriér, Čau-čau, Sibiřský husky, Bernský salašnický pes ,Německý ovčák, Irský vlkodav a další. Na srst pudla je vhodný v kombinaci s produktem Hygrofluid).
Je velmi příjemné lehké vůně. Více

Šampon pro psy Specialone, Keratine Pro

Specialone Keratine Pro je vysoce koncentrovaný šampon pro psy, který nabízí luxusní péči o srst vašeho mazlíčka. Tento výživný keratinový šampon je obohacen o mořské bio-deriváty a další aktivní složky, které přispívají k zdraví a kráse psí srsti.

Složení:

  • Hydrolyzát keratinu: Vyživuje vlasy a dodává hebkost psí srsti.
  • Chitosan: Přispívá k projasnění a restrukturalizaci vlasů.
  • Sacharin sodný: Rychle obnovuje poškozené vlasy z nedostatku výše uvedených prvků, dodává lesk a přirozenost celkovému vzhledu psí srsti.
  • Aniontové a amfoterní povrchově aktivní látky: Usnadňují rozpouštění a odstraňování nečistot ze srsti.

Použití:

Keratine Pro šampon se ředí v poměru 1:20 dílům teplé vody. Je ideální pro druhou fázi koupání, kdy je srst ošetřena luxusní výživnou maskou „Bio Energy„. Šampon pro psy dejte do nádoby a v doporučeném poměru dobře smíchejte s teplou vodou. Naneste takto připravený šampon pomocí houby na psí srst, lehce vmasírujte až do vzniku krémové emulze. Nechte 5 minut působit, opláchněte vlažnou vodou a naneste ještě jednou, opět dobře vmasírujte do psí srsti a důkladně opláchněte.

Poté pokračujte v další potřebné úpravě psí srsti - stříhání, trimování, vysoušení nebo finální úprava. Specialone Keratine Pro šampon poskytuje komplexní péči o srst vašeho psa, která zaručuje zdravý a lesklý vzhled.