Finalizační sprej Specialone, Style 360 - Objem: 1000 ml

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Skladem
ks

Style 360 je antistatický sprej mléčného vzhledu určený pro konečnou úpravu psí srsti. Je jediným produktem, jehož specifická formule svým složením v konečné fázi úpravy psa uzavírá vlasová vlákna, zvýrazňuje přirozený lesk a barvu srsti. Vynikající pro vytvoření pevné a poddajné srsti, zejména snižuje statickou elektřinu vlající srsti, přitom dodává objem a celkovou kompaktnost vzhledu psa. Doporučený zejména pro před výstavní péči a také pro úpravu srsti před a po stříhání nebo trimování. Více

SLOŽENÍ

Style 360 je doplněn o speciální bio - aktivní mořské výtažky. Tyto prvky jsou mikro zapouzdřené v suspenzi výrobku, aplikací na srst a pokožku mají vyživující a hydratační efekt. Pozitivně ovlivňuje strukturu vlasového vlákna.

POUŽITÍ

Style 360 může být aplikován přímo na srst po ošetření šamponem. Jemně vmasírujte a nechte krátkou dobu působit. Během čekání lehce rozčešte srst. Poté důkladně opláchněte. Vysušte srst. Dokončete stříhání nebo trimování za použití Style 360 přímo na srst. Doporučujeme také při fázi vysoušení, kdy Vám usnadní konečnou úpravu česání, kartáčování a tvarování srsti. Výjimečný pro potřebný objem.