Ikona Ověřeno komunitou

Šampon pro psy Specialone, Aquapure Pro

Cena
od 89,25 zł s DPH

Výrobce

Kód produktu
AQP250

Udoskonal swój wybór produktów
Varianta neexistuje

ks

Nejsilnější mycí síla v řadě šamponů SpecialOne. AQUA PURE PRO je šampon vysoce ceněný šampon pro psy, který velmi, velmi dobře čistí i ta nejšpinavější zvířata a umožňuje obnovení epidermis díky svým přirozeným antiseptickým vlastnostem. Respektuje přirozenou hydrolipidickou rovnováhu a pH pokožky, zároveň hloubkově čistí a dezinfikuje. Dělá srst čistší, zdravější a lesklejší, dokonale čistí ty nejtěžší případy: samci s močí, velmi zanedbané ochlupení, stopy znečištění, hluboké nečistoty apod. Aqua Pure Pro má také zklidňující, čistící a antiseptické vlastnosti a k tomu také antibakteriální a protiplísňový efekt.
Více

SLOŽENÍ

Složení AquaPure Pro je obohaceno o propolis, známý také jako „přírodní antibiotikum“, díky svým zklidňujícím, čistícím a antiseptickým vlastnostem. Obsahuje chlorhexidin, silné antibakteriální činidlo, které zároveň působí jako antimykotikum s dlouhodobým účinkem, který je indikován při prevenci a léčbě suché a šupinaté pokožky.
Oceníte jeho přírodní složení:
Propolis (hlavní čistič a revitalizátor) 
Chlorexidin
POUŽITÍ
Tento šampon by měl být zředěn 1/10 až 1/20 = 100 ml šamponu na 1 l vody (= 6 polévkových lžic na litr)
Vyberte si tento šampon, pokud potřebujete:
k mytí velmi špinavých psů, k čištění velmi zanedbané srsti velmi důkladně
pro „resetování“ pokožky pomocí antiseptických a protiplísňových vlastností tohoto šamponu
k dezinfekci pokožky ve výjimečných situacích, jako je odstranění chloupků na velmi znečištěné pokožce vyžadující dezinfekci epidermis
k prevenci možného rozvoje bakterií/kvasinek/plísní na kůži, která macerovala nebo byla silně zanedbávána