Ikona Ověřeno komunitou

Šampon pro psy Specialone, Keratine Pro - Objem: 5000 ml

Udoskonal swój wybór produktów
Varianta neexistuje

Skladem
ks

Výživný keratinový šampon pro psy  KERATINE PRO  je inovativní šampon, který je speciálně navržen pro obnovení struktury vlasu. Obsahuje unikátní formuli s obsahem keratinu, který zajišťuje dostatečnou výživu vlasu v psí srsti od kořínků až ke konečkům, posiluje jeho strukturu a dodává srsti přirozenou hebkost a kompaktnost. Tento výživný šampon pro psy s obsahem keratinu,  přírodních látek a minerálů z moře stimuluje tvorbu vlastních přirozených olejů důležitých pro správnou strukturu keratinového vlasového vlákna, zpevňuje vlas a dodává potřebnou hrubost psí srsti. Srst je silnější, pevnější, získává na objemu a přirozeném lesku, snižuje třepení vlasu.
Přírodní výživný keratinový šampon je vhodný pro krátkou i dlouhou psí srst. Díky jeho jedinečným vlastnostem získává srst na objemu v místech, kde je požadován. Příznivě ovlivňuje modelování srsti pro její přirozený vzhled.
Tento šampon pro psy je obzvláště vhodný na úpravu srsti před výstavou nebo stříháním pro všechna plemena psů s keratinovou strukturou vlasu, kde je požadována hrubá srst. (Jezevčík, Výmarský ohař, Dobrman, Samojed, Špic, Briard, Černý teriér, Čau-čau, Sibiřský husky, Bernský salašnický pes ,Německý ovčák, Irský vlkodav a další. Na srst pudla je vhodný v kombinaci s produktem Hygrofluid).
Je velmi příjemné lehké vůně. Více

Šampon pro psy Specialone, Keratine Pro

Specialone Keratine Pro je vysoce koncentrovaný šampon pro psy, který nabízí luxusní péči o srst vašeho mazlíčka. Tento výživný keratinový šampon je obohacen o mořské bio-deriváty a další aktivní složky, které přispívají k zdraví a kráse psí srsti.

Složení:

  • Hydrolyzát keratinu: Vyživuje vlasy a dodává hebkost psí srsti.
  • Chitosan: Přispívá k projasnění a restrukturalizaci vlasů.
  • Sacharin sodný: Rychle obnovuje poškozené vlasy z nedostatku výše uvedených prvků, dodává lesk a přirozenost celkovému vzhledu psí srsti.
  • Aniontové a amfoterní povrchově aktivní látky: Usnadňují rozpouštění a odstraňování nečistot ze srsti.

Použití:

Keratine Pro šampon se ředí v poměru 1:20 dílům teplé vody. Je ideální pro druhou fázi koupání, kdy je srst ošetřena luxusní výživnou maskou „Bio Energy„. Šampon pro psy dejte do nádoby a v doporučeném poměru dobře smíchejte s teplou vodou. Naneste takto připravený šampon pomocí houby na psí srst, lehce vmasírujte až do vzniku krémové emulze. Nechte 5 minut působit, opláchněte vlažnou vodou a naneste ještě jednou, opět dobře vmasírujte do psí srsti a důkladně opláchněte.

Poté pokračujte v další potřebné úpravě psí srsti - stříhání, trimování, vysoušení nebo finální úprava. Specialone Keratine Pro šampon poskytuje komplexní péči o srst vašeho psa, která zaručuje zdravý a lesklý vzhled.