Ikona Ověřeno komunitou

Kondicionér pro psy Specialone, Hygro Fluid, 1000 ml

Cena
od 144,33 zł s DPH

Výrobce

Kód produktu
GF1000

Udoskonal swój wybór produktów
Varianta neexistuje

ks

Lehký regenerační kondicionér „Hygro Fluid„ je profesionální emulze se silným hydratačním a regeneračním účinkem na psí srst. Usnadňuje vstřebávání živin do struktury vlasových vláken, regeneruje poškozené vlasy. Chrání srst a pokožku před nežádoucími vlivy vnějšího prostředí ( antioxidační účinky, pohlcuje sluneční UV záření ).
Tento kondicionér pozitivně ovlivňuje strukturu vlasových vláken, ideálně stimuluje zdravý růst vlasů, přirozený lesk a pružnost. Příznivě působí i na pokožku, kterou dobře hydratuje a chrání ji před vysoušením. Výsledky jeho působení jsou vidět již po první aplikaci.
Obsahuje množství koncentrovaných olejů důležitých pro ideální hydrataci, pružnost a lesk pokožky i srsti. Je jemný ke všem typům srsti. Zajišťuje extra vstřebávání živin z následně aplikovaných přípravků pro přírodní kosmetickou péči o srst.
Je příjemné jemné vůně. Více

SLOŽENÍ

Lehký regenerační kondicionér obsahuje biologicky aktivní látky, mezi které patří extrakt z rýžových otrub ( důležité změkčovadlo a antioxidant, pohlcuje UV záření ), šípkový olej (antioxidační a dezinfekční účinek na kůži ), z mořských výtažků esenciální omega-3 mastné kyseliny a omega-6 mastné kyseliny ( obsahují mnoho vitamínů a stopových prvků ovlivňujících stárnutí a zdraví kůže). Unikátní použití na suchou a poškozenou strukturu srsti a pokožku.

POUŽITÍ

Lehký regenerační kondicionér použijte buď samostatně, se šamponem pro psy nebo zředěný vodou. Pro dosažení velmi dobrého výsledku, maximální kosmetickou péči s hydratačním účinkem, doporučujeme následující postup:

- Smíchejte 2 polévkové lžíce Hygro fluid s 1-2 lžícemi hydratačního Hydrating creamu a přidejte 1 litr velmi teplé vody. Vše dobře smíchejte ( použijte metličku nebo mixer ) a houbou aplikujte na srst po koupání. Bez následného oplachu tato směs efektivně hydratuje vlasy a usnadňuje jejich rozčesávání. Takto upravená srst je vhodná i pro použití natáček. Pokud směs opláchnete, srst zůstane i tak dobře hydratovaná, snadno se bude rozčesávat a upravovat.

Směšovací poměry výše uvedené receptury se budou lišit v závislosti na množství a stavu struktury vlasů.
- Doporučuje se také k přípravě emulze (1 -2 lžíce Hygro fluid a 1 l velmi teplé destilované vody) do problémových oblastí vlasů (např, končetiny, vlasy na hlavě, krk, kožní řasy u vybraných plemen psů).Emulzi připravte v láhvi s rozprašovačem a aplikujte každý den do problémových oblastí pro obnovení vlasové struktury. Aplikujte na suchou srst.

- Hygro fluid lze také použít v kombinaci se šamponem. Směs 1-2 lžíce Hygro fluid a 50 ml šamponu a 2 litry velmi teplé vody. Aplikujte na suchou srst , nechte působit 5 minut a důkladně opláchněte. Pokračujte v další péči o srst.